Perla Verona

Perla Verona znajduje się w jednym z najładniejszych miejsc w Krakowie, a mianowicie w Dębnikach, na skrzyżowaniu ulic Pułaskiego i Różanej.Budynek zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Wawelu, bulwarów wiślanych, parku Dębnickiego oraz Błoń. Niedaleko stąd do Rynku i Plant.

Architektura

Motywem przewodnim projektu, jak sugeruje nazwa, jest klejnot: jest to cenny budynek wpisany w wyszukany kontekst, charakteryzujący się elegancją i wysokim stylem.
Perla Verona to czteropiętrowy budynek, który czerpie z motywów obecnych w dzielnicy, w której się znajduje i przekształca je w pełne światła mieszkania ze wspaniałym widokiem na Wawel i na Wisłę. Zaprojektowany został przez polskich architektów o włoskich gustach, jeśli chodzi o dobór detali i elegancję formy, dzięki czemu łączy w sobie nowoczesny design oraz funkcjonalność lokali mieszkalnych oraz piwnic i miejsc postojowych, usytuowanych w garażu podziemnym.

Lokalizacja

Lokalizacja inwestycji zapewnia łatwy dostęp do centrum komunikacją miejską, samochodem, a nawet dojście pieszo; na przykład do Rynku idzie się tylko dwadzieścia minut.
Położenie Perla Verona gwarantuje także łatwy dojazd do głównych arterii komunikacyjnych.

Rekreacja

Rezydencja Perla Verona powstaje w jednym z piękniejszych zakątków Krakowa tuż przy zakolu Wisły, Bulwarów Wiślanych, parków i Krakowskich Błoni. Taka lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój dla tych wszystkich, którzy po ciężkim dniu chcą odpocząć w domowym zaciszu.

Doskonała lokalizacja gwarantuje również mieszkańcom szeroki wachlarz możliwości wypoczynku i rekreacji w pobliżu własnego domu. Zaletą tak wyjątkowego usytuowania  jest możliwość zarówno biernego, jak i aktywnego odpoczynku nad wodą, w parku, na błoniach lub w jednej z położonych w bliskiej odległości kawiarenek, także tych na wodzie. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi, które w okolicy mogą spędzić czas wśród przyrody, a dla aktywnych sportowo idealne miejsce na poranny lub wieczorny jogging, spacer na krakowskich błoniach, lub u stóp Wzgórza Wawelskiego nad brzegiem Wisły. Dla miłośników szachów nad brzegiem Wisły wbudowane są znane i cieszące się dużym zainteresowaniem stoły szachowe.

Bezpieczeństwo

Perla Verona stanowi enklawę spokoju, gwarantującą intymność: budynek jest ogrodzony i chroniony 24 godziny na dobę. Na recepcji cały czas obecny jest ochroniarz.

Wizualizacje

Ostatni etap 16.07.2015: