News


Targi Nieruchomości we Wrocławiu
Targi Nieruchomości we Wrocławiu
Giardini Verona

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska targowego podczas Targów Mieszkaniowych we Wrocławiu. Odbędą się one 16-17 Maja r. w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. Z przyjemnością doradzimy i zaproponujemy optymalne dla Państwa rozwiązanie w kwestii tak ważnej, jaką jest wybór mieszkania.

 


Targi Mieszkaniowe

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska targowego podczas Targów Mieszkaniowych we Wrocławiu. Odbędą się one 20 i 21 października 2012 r. w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. Z przyjemnością doradzimy i zaproponujemy optymalne dla Państwa rozwiązanie w kwestii tak ważnej, jaką jest wybór mieszkania.

Giardini Verona

Dni Otwarte Tarasów Verona 2

Verona Building

Targi

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska targowego podczas Targów Nieruchomości (oraz Targów Ślubnych) w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu. Z przyjemnością doradzimy i zaproponujemy optymalne dla Państwa rozwiązanie w kwestii tak ważnej, jaką jest wybór mieszkania. 


Nowe Biuro Sprzedaży - Giardini Verona

Od 22 grudnia 2011 r. wszystkich zainteresowanych zapraszamy do nowootwartego Biura Sprzedaży Giardini Verona we Wrocławiu. Znajduje się ono przy ul. Balzaka 2A w bezpośrednim sąsiedztwie rozpoczętej inwestycji.

Giardini Verona to kameralne osiedle dwupiętrowych budynków zlokalizowane w zielonej, willowej dzielnicy Oporów. Swoim pierwszym klientom proponujemy korzystną formę płatności.

Serdecznie zapraszamy!