News


Corte Verona - Wrocław
Corte Verona - Wrocław
Perla Verona

CORTE VERONA to kompleks mieszkalno-usługowy, doskonale wpisujący się w charakter okolicy. Ten nowoczesny obiekt został zaprojektowany przez Biuro Projektów Piotr Lewicki   i Kazimierz Łatak z Krakowa. Bardzo korzystna lokalizacja przy ulicy Grabiszyńskiej (blisko centrum, w sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego) sprawia, że to zielone i przyjazne miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane z całym Wrocławiem.


Giardini Verona
Giardini Verona
Giardini Verona

GIARDINI VERONA to kameralna inwestycja dwupiętrowych budynków zlokalizowana w zielonej, willowej dzielnicy Oporów przy ulicy Honoriusza Balzaka we Wrocławiu. Osiedle zostało zaprojektowane przez Biuro Projektów Piotr Lewicki i Kazimierz Łatak z Krakowa. Jest to czwarta inwestycja Verona Building we Wrocławiu. Dotychczasowe prestiżowe projekty (Rondo Verona, Concerto Verona i Corte Verona) cieszyły się dużym zainteresowaniem i uznaniem naszych klientów.


Perla Verona
Perla Verona

W wyjątkowym miejscu Krakowa i w niebywale atrakcyjnym sąsiedztwie zamku Królewskiego na Wawelu, Bulwar Wiślanych, Parku Dębnickiego oraz Krakowskich Błoń – jednym słowem w kulturalno-przyrodniczym sercu miasta, powstał kameralny budynek Perla Verona – enklawa ciszy i spokoju. Jest to nasza wyjątkowa inwestycja, z której jesteśmy niezwykle dumni. Powstaje ona w iście królewskiej lokalizacji, a takie sąsiedztwo zobowiązuje. Doskonałe położenie to nie jedyna zaleta, dla której warto tutaj zamieszkać.

Kraków to jedno z największych, a zarazem najpiękniejszych miast w Polsce; kulturalne centrum kraju; miasto nauki, literatury i sztuki. To z nim związane są postacie polskich noblistów, artystów, światowej sławy muzyków i aktorów. Królewskie miasto szczyci się najstarszą w Polsce uczelnią wyższą – Uniwersytetem Jagiellońskim. Obok krakowskiej Almy Mater powstawały na przestrzeni lat inne, nie mniej wyróżniające się poziomem nauki uczelnie wyższe.


Tarasy Verona
Tarasy Verona

Kraków to jedno z najstarszych i najpiękniejszych polskich miast, w którym współczesność na każdym kroku splata się z historią. Dawna stolica państwa i siedziba władców tętni życiem, jest prężnym ośrodkiem miejskim, centrum handlowym regionu, ośrodkiem uniwersyteckim, kulturalnym i turystycznym. Kraków to dziś najmodniejsze miasto w Polsce, chętnie odwiedzane przez turystów z całego świata, dostrzeżone również przez biznes. Pojawia się tu coraz więcej krajowych i zagranicznych inwestorów, powstają nowe firmy, rozwija się budownictwo, kultura i nauka. Kraków to miasto z ogromnym potencjałem, który nieustannie wzbogaca i rozwija.


Concerto Verona - Wrocław
Concerto Verona - Wrocław

Wrocław to najdynamiczniej rozwijające się polskie miasto, które przyciąga inwestorów z całego świata, słynie z niepowtarzalnych imprez kulturalnych i doskonałych wyższych uczelni. Daje możliwość wielostronnego rozwoju, jest miastem spotkań ludzi biznesu, nauki i sztuki. Międzynarodowy port lotniczy, przebiegająca przez obrzeża miasta autostrada, dworce kolejowe i porty żeglugi rzecznej zapewniają sprawne połączenie komunikacyjne z dowolnym punktem globu, a tym samym potwierdzają stabilną pozycję Wrocławia wśród najważniejszych miast Europy.