Giardini Verona
Giardini Verona znajdują się we Wrocławiu, w mieszkaniowej dzielnicy Oporów. Zabudową charakterystyczną dla tej dzielnicy są domy jednorodzinne i niewielkie budynki. Jest tam dużo zieleni, a nad brzegiem Ślęży rosną wielowiekowe dęby i wiązy. Giardini Verona są czwartą inwestycją Verona Building we Wrocławiu. Wcześniejsze inwestycje: Rondo Verona, Concerto Verona i Corte Verona, cieszyły się dużym zainteresowaniem i wysoką oceną ze strony naszych klientów.

Znajdź swoje nowe mieszkanie:
Architektura

Zaprojektowany przez krakowskie biuro projektowe Piotr Lewicki i Kazimierz Łatak, kompleks Giardini Verona składa się z dziewięciu dwupiętrowych budynków z garażami podziemnymi. Zaproponowana tu architektura jest prosta i linearna, a budynki mają obszerne tarasy i ogródki.

Lokalizacja

Giardini Verona znajdują się we Wrocławiu, w mieszkaniowej dzielnicy Oporów. Zabudową charakterystyczną dla tej dzielnicy są domy jednorodzinne i niewielkie budynki. Jest tam dużo terenów zielonych, a nad brzegiem Ślęzy rosną wielowiekowe dęby i wiązy.

 

Ta lokalizacja gwarantuje także łatwy dostęp do centrum oraz do obwodnicy Wrocławia, dobrze połączonej z głównymi autostradami.

Rekreacja

Dzielnica Oporów sprzyja "aktrywnemu wypoczynkowi", będąc idealnym miejscem relaksujących spacerów i przejażdżek rowerowych dzięki ścieżkom biegnącym wzdłuż rzeki i znajdującemu się niedaleko Parkowi Grabiszyńskiemu. Ta lokalizacja gwarantuje także łatwy dostęp do centrum oraz do obwodnicy Wrocławia, dobrze połączonej z głównymi autostradami.

Wizualizacje

Wizualizacje

Okolica

Stan budowy 2016

Stan budowy 2017