Kryształowy Deweloper 2008
Magazyn „Apartamenty i Mieszkania” po raz drugi nagrodził najlepszych deweloperów i najbardziej luksusowe inwestycje w Polsce.  

Finał konkursu „Kryształowe Apartamenty 2008” odbył się 15 stycznia 2009 r. w warszawskim Businessman Institute. Uroczystą galę poprowadził Artur Andrus.
 
Celem konkursu jest promocja inwestorów działających na polskim rynku budownictwa mieszkaniowego, którzy dbają zarówno o jakość realizowanych inwestycji, wysoki standard wykończenia, jak i zewnętrzny wizerunek firmy. Jury przyznając nagrody bierze także pod uwagę wkład deweloperów w rozwój miast poprzez poszukiwanie nowych terenów budowlanych podnoszących jakość istniejącej przestrzeni miejskiej oraz dbałość i spójność architektoniczną zrealizowanych projektów.
 
Verona Building otrzymała tytuł i statuetkę „Kryształowego Dewelopera 2008” za: „bardzo dobrą kampanię informacyjno-marketingową, działania na rzecz kultury oraz przeniesienie na polski grunt włoskich wzorców architektonicznych”.
 
Otrzymaliśmy ponadto wyróżnienie w kategorii „Kryształowy Apartament 2008” –najbardziej luksusowe inwestycje w sześciu regionach Polski – w Małopolsce – za „bardzo dobry układ funkcjonalny mieszkań, prestiżową lokalizację i połączenie wysokiej jakości wykończenia z przystępną ceną zakupu w inwestycji Tarasy Verona”.
 
Jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani i dumni z faktu, iż nasze działania spotykają się z szerokim uznaniem i dołożymy wszelkich starań, by nadal świadczyć usługi na najwyższym poziomie, tym samym budować zaufanie naszych klientów.